Vysokoúčinné ošetrenia pre problémovú pleť | WELLNESS Hotela PARTIZÁN ****
Vysokoúčinné ošetrenia pre problémovú pleť

Problémy s pleťou nás vedia potrápiť v každom veku. Či už je vaša pleť zrelá, alebo máte doma mladých dospievajúcich, ktorých trápi aknózna pleť, naše profesionálne kozmetičky vám poradia, aké ošetrenie je pre vás vhodné a doprajú vašej pleti potrebnú starostlivosť. V dnešnom článku vám predstavíme vysoko efektívne a obľúbené metódy ošetrenia pleti v Hoteli Partizán****, ktoré zbavia vašu pleť dlhodobých problémov.

Lymfodrenáž tváre pre kompletný detox a regeneráciu

Lymfodrenáž a masáž tváre patrí k obľúbeným a účinným spôsobom, ako vdýchnuť pleti nový život. Máte pocit, že masáž vašej pokožke nepomôže? Lymfodrenážou budete príjemne prekvapení, pretože jej účinky uvidíte ihneď po procedúre. Mnohokrát je totiž účinnejšia ako aplikácia drahých kozmetických produktov z obchodov. Prečo je tomu tak?

Lymfatická masáž je založená na špeciálnych masážnych technikách, ktoré sú zamerané na odstránenie toxických látok z vašej pleti. Toxíny, ktoré sa usádzajú v medzibunkových priestoroch, sa na povrchu tváre prejavujú vo forme akné, vyrážok a rôznych pleťových nedokonalostí, ktoré narúšajú jej prirodzený a svieži vzhľad. Lymfatická masáž má však aj iné blahodárne účinky, ktoré určite oceníte. Odstraňuje opuchy, vyrovnáva mimické vrásky a dodáva pleti pružnosť. Ak aj vy máte pocit, že po zime vaša pleť stratila jas a potrebuje ošetrenie, lymfatická masáž vaše problémy vyrieši.

Chemický peeling – jedinečné ošetrenie a omladenie

Používate pravidelne kozmetické prípravky, ktoré majú peelingový účinok, no nevidíte želaný výsledok? Má vaša pleť sklon k mastnému vzhľadu alebo sa na nej tvorí akné? Chemický peeling je výborným riešením pre každého, kto dlhodobo bojuje s nedostatkami pleti. Aj keď názov „chemický“ nemusí znieť vábne, jeho podstata je postavená na pôsobení prírodných látok – ovocných kyselín. Chemický peeling vašu pleť zjemní, stiahne póry a zbaví tvár povrchových odumretých buniek, v ktorých sa hromadia nečistoty. Klientky si po aplikácii chemického peelingu tiež pochvaľujú odstránenie nežiadúcej pigmentácie a farebnej nezrovnalosti pokožky.

Ošetrenia pre mladú problematickú pleť

Starostlivosť o pokožku netreba zanedbávať ani v mladom veku, aj keď je v neustálom vývoji. Ak vašich dospievajúcich trápi aknózna pleť, po našich ošetreniach, priamo zameraných na mladú pleť, budú spokojní a prinavráti sa im sebavedomie, ktoré je v tomto veku veľmi dôležité. Vďaka Sensitive ošetreniu mladej citlivej a problematickej pleti sa ich pokožka na tvári upokojí, zbaví sa začervenania a navyše budú posilnené krvné kapiláry, ktorých praskanie spôsobuje nepekný vzhľad tváre. Doprajte svojim deťom ošetrenie, ktoré si ich pokožka zaslúži a uvidíte, aké šťastné a spokojné sa vám po kozmetickej procedúre vrátia.

Naše odporúčanie: rezervujte si pleťové ošetrenie online podľa času, ktorý vám najviac vyhovuje.