Tip na vianočné darčeky: vieme čo poteší pánov aj dámy | WELLNESS Hotela PARTIZÁN ****
Tip na vianočné darčeky: vieme čo poteší pánov aj dámy

Každoročne sa stretávame s tou istou milou a zároveň často náročnou „povinnosťou“ – vybrať pre našich najbližších darček na Vianoce, ktorý ich naozaj poteší. Dnes vám prinášame tipy na darčeky, ktorými určite nesklamete. A čo je najlepšie: nemusíte na nich čakať v rade, ani stráviť výberom hodiny na internete.

Darček pre pánov

Vybrať ten správny darček pre muža je väčšinou umenie. Páni buď tvrdia, že im nič netreba, alebo je ťažké trafiť sa do ich požiadaviek na akúkoľvek elektronickú hračku. S darčekovým poukazom Hotela Partizán**** však určite nič nepokazíte. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky:

Pre športovcov – je váš muž, priateľ či kolega zarytý športovec? Potom ho určite poteší vstup do našej multifunkčnej športovej haly, kde si užije squash, badminton, volejbal a mnoho ďalších športových zážitkov. Darček môžete nakombinovať s vstupom do wellness, kde sa po športovom výkone skvelo zrelaxuje, alebo so športovou masážou s horskou mätou, ktorá ho vráti naspäť do hry.

Pre pánov s namáhavým zamestnaním – sťažuje sa váš muž na únavnú prácu? Potom mu darujte zážitok v podobe masáže, vďaka ktorej si nielen oddýchne, ale vráti sa vám plný energie. Odporúčame bambusovú masáž chrbta, ktorá pomáha uvoľniť stuhnuté svalové partie. Pánov trpiacich svalovou únavou zaručene poteší tiež masáž horúcimi bylinnými mešcami.

Pre náročných – pre náročnejších pánov odporúčame wellness balíček „Pánsky Detox“. Počas 120 minút si páni užijú celotelovú detoxikačnú masáž, detoxikačný peeling a zábal, po ktorom sa budú cítiť ako znovuzrodení.

Darček pre dámy

Doprajte svojej dáme starostlivosť o pleť, telo alebo jednoducho zaslúžený relax v prostredí nášho SPA. Chvíľku pre seba ocenia ženy v každom veku, preto či už chcete obdariť partnerku, sestru alebo mamu, s darčekovým poukazom na wellness procedúry v Hoteli Partizán**** zaručene zabodujete.

Pre dámy, ktoré milujú vône – ak je vaša polovička fanúšikom voňavých sviečok, mydiel a kozmetických prípravkov, radosť jej určite urobíte aromaterapeutickou masážou. Pred procedúrou si môže vybrať z bylinných, ovocných či kvetových vôní. Špecialitou je masáž „čokoládové potešenie“ s čokoládovým zábalom chrbta, ktorý povzbudí a prinesie pozitívnu náladu.

Pre dámy, ktoré nemajú na seba čas – ak sa vaša manželka nachádza v neprestajnom kole medzi prácou, domácnosťou a deťmi, doprajte jej kompletnú regeneráciu a oddych. Odporúčame wellness balík Tálske Spa, počas ktorého absolvuje kúpeľ z Mŕtveho mora, peeling celého tela, lymfodrenáž tela a tváre a tvárovú masku.

Pre staršie dámy so zrelou pleťou

Darček pre manželku či mamu nemusí byť fádny ani predvídateľný. Staršie dámy určite ocenia luxusnú hydratačnú starostlivosť o pleť. Redukcia vrások a odstránenie nedostatkov starnúcej pleti čaká vašu pani napríklad s procedúrou omladenie kompletné ošetrenie tváre. Kompletné ošetrenie tváre a dekoltu svojej polovičke doprajete s procedúrou hydratácia a ochrana.

Vyskladajte svoj darčekový poukaz v 3 jednoduchých krokoch už dnes!