Prieskum: aké wellness služby darujete najčastejšie? | WELLNESS Hotela PARTIZÁN ****
Prieskum: aké wellnes služby darujete najčastejšie?

Od kedy sme spustili predaj darčekových poukazov, chodia nám pozitívne ohlasy od našich klientov, ktorí takýto darček dostali od svojich blízkych. Spolu s wellness tímom sme sa preto pozreli, aký wellness darček je medzi darujúcimi najobľúbenejší. Ak aj vy rozmýšľate, čo vybrať ako malú či väčšiu pozornosť k sviatku, svadbe alebo len tak pre radosť, poukaz na wellness služby Hotela Partizán**** poteší zaručene každého.

Jednotka medzi svadobčanmi – privátne wellness

Podľa štatistík z objednávok sa ako najobľúbenejší svadobný dar najviac osvedčil vstup do privátneho wellness. Tento priestor sme vytvorili s cieľom priniesť dvojiciam zážitok zo spoločných chvíľ umocnený o masáže a delikatesy, ktoré  si môžu vychutnať ničím nerušení, v krásnom priestore privátneho SPA. V privátnom wellness nájdete tiež horúcu fínsku aroma saunu a vírivku s príjemnou hudbou a výhľadom na okolitú prírodu. Darčekový poukaz na privátne wellness je tiež častokrát kupovaný aj ako darček k výročiu svadby: „S manželom sme oslavovali výročie svadby a on ma milo prekvapil, keď nám venoval spoločný darček – vstup do privátneho wellness. Veľmi dlho sme si tak dobre neoddýchli – na mieste, ktoré bolo vyhradené len pre nás a malo tak romantickú atmosféru. Chválim aj špeciality, ktoré boli pripravené na izbe – výborne sme si pochutnali,“ napísala nám klientka Ľubica.

Tvárové ošetrenie pre dámy

Medzi obľúbenými darčekmi pre dámy pri akejkoľvek príležitosti sú wellness procedúry. Medzi tie, ktoré boli doteraz darované najčastejšie patria telové a tvárové ošetrenia. Z ohlasov vyberáme jeden obzvlášť milý, ktorý nás veľmi potešil: „Dobrý deň do Hotela Partizán. Od dcéry som minulý mesiac dostala darčekový poukaz na ošetrenie pleti a telový zábal s hydromasážou. Musím povedať, že sa po návšteve vášho hotela cítim ako znovuzrodená. Vždy som bola zástancom praktickejších darčekov, ale tento mi dal oveľa viac. Lepší pocit zo seba a zo svojho vzhľadu a vyššie sebavedomie. Veľmi pekne ďakujem personálu za starostlivosť, cítila som sa ako v bavlnke. S pozdravom, Eva.

Darček pre pánov: jednoznačne masáž

Muži si potrebnú starostlivosť až tak často nedoprajú. Aj z tohto dôvodu sú pravdepodobne masáže najčastejším darčekom pre pánov. Spomedzi všetkých darovaných masáží jednoznačne vyhrávajú v počte objednaných darčekových poukazov klasické a reflexné masáže. Masáže výborne fungujú proti stresu, ale tiež pri ochoreniach pohybového aparátu a poruchách lymfatického systému. Obľúbená je tiež reflexná masáž chodidiel, ktorú si pochvaľujú páni so zamestnaním vyžadujúcim neustály pohyb. Podobný životný štýl mnohokrát spôsobuje aj bolesti chrbta a opakovaná masáž chodidiel túto nepríjemnú bolesť zmierňuje.

Darček máte hotový za pár minút

Wellness darčekový poukaz si jednoducho vytvoríte na našom webe v troch jednoduchých krokoch. Vyberiete masáže alebo procedúry, ktoré chcete darovať. Darovať môžete aj vstup do wellness alebo len poukaz na služby v určitej hodnote, ak si nie ste istí, čo by vašich blízkych potešilo. V druhom kroku si vyberiete dizajn poukazu a nakoniec napíšete venovanie, prípadne prianie, ktoré bude na poukaze zobrazené. Po vyplnení a zakúpení vám bude poukaz zaslaný na e – mail, ktorý si môžete hneď vytlačiť a potešiť ním blízkych.

Vytvoriť darčekový poukaz si môžete tu.