Jedinečné wellness pobyty | WELLNESS Hotela PARTIZÁN ****
Jedinečné wellness pobyty

Láka vás predstava oddychu v najkrajšom wellness s prvotriednymi službami? Pripravili sme pre vás pobytové balíčky, ktoré potešia páry, rodiny s deťmi, ženy, ktorým záleží na starostlivosti o svoje telo aj mužov, ktorí sa potrebujú zbaviť stresu a napätia.

Wellness zázemie, v ktorom každý nájde, čo potrebuje – to je Nature Wellness Center Hotela Partizán****. Na veľkorysom priestore 2260 m2 ,v čarovnom prostredí lesného interiéru, si užijú unikátne wellness služby aj tí najnáročnejší hostia.

Wellness pobyty pripravené na mieru

Je pre nás dôležité, aby sa u nás cítili rovnako dobre páry, ktoré si prišli na Tále vychutnať spoločnosť jeden druhého, jednotlivci túžiaci po relaxe a pokoji mysle, ako aj rodinky, ktoré nás navštevujú s najmenšími hotelovými hosťami. Prinášame vám preto wellness pobyty, medzi ktorými si určite nájdete ten svoj. Každý pobytový balíček ukrýva v sebe jedinečné služby, priamo zohľadňujúce vaše potreby. Nechajte sa rozmaznávať v našom hoteli a zabudnite na starosti všedných dní.

Mysleli sme aj na jednotlivcov

Každá žena občas potrebuje viac času na seba, aby si mohla oddýchnuť, zrelaxovať a vykročiť do nového dňa nabitá energiou. Ak má popritom možnosť skrášliť svoj zovňajšok, je to len príjemný bonus. Náš luxusný wellness pobyt Skrášlite sa s nami, špeciálne pripravený pre ženy, vás určite poteší množstvom skrášľujúcich a ozdravných procedúr. Profesionálne kozmetičky vám poradia ako sa správne starať o váš typ pleti, uvoľníte sa pri zlatom kúpeli a vaša pleť opäť zažiari vďaka kolagénovej terapii. Rozmýšľate o darčeku pre dámu vo vašom okolí? Luxusný wellness pobyt hotela Partizán**** ju zaručene poteší.

Pre všetkých mužov sme vytvorili špeciálny wellness pobyt, ktorý zahŕňa celotelový zábal s hydromasážou podľa vlastného výberu. Páni si tiež vychutnajú skvelú športovú masáž, zameranú na prekrvenie svalov.

Špeciálne wellness pobyty pre rodiny

Ak sa chystáte do Hotela Partizán**** s rodinou, wellness pobyt si zaručene vychutnajú všetci jej členovia. Vašich drobcov poteší príjemná junior masáž s peelingom, mamičky si doprajú oddych vďaka Kleopatrinmu kúpeľu pre krásu, otcovia zas zrelaxujú vďaka liečivému kúpeľu. Pre oboch rodičov sme do balíčka zahrnuli spoločnú masáž kokosovým olejom. Počuli ste už Rodinnom saunovom svete Hotela Partizán****? Svoj wellness pobyt si tu vychutnáte všetci spoločne v prostredí, ktoré sa bude zaručene páčiť aj vašim deťom.

Romantika v hoteli Partizán****

Prichádzate na Tále vo dvojici? Vďaka wellness pobytom určených pre dvoch si užijete nezabudnuteľné spoločné chvíle. K dispozícii sú vám očarujúce priestory Privátneho Wellness, kde si vychutnáte zaručené súkromie vo vírivej vani a saune, určenej len pre vás.