Family saunas | WELLNESS Hotela PARTIZÁN ****
Relax pre celú rodinu

Doprajte si wellness chvíle s Vašimi deťmi. V apríli 2017 sme pre našich najmenších hostí a ich rodičov otvorili nové priestory
RODINNÝ SAUNOVÝ SVET.

 

Na ploche 72 m2 si môžete dopriať to pravé saunovanie bez starostí všetci spolu! Spoločnosť Vám bude robiť obľúbený Ferdo Mravec smiley

Horúca sauna v kombinácii s infra saunou

Kombinácia dvoch najobľúbenejších sáun. Po prehriatí tela musí nastať jeho ochladenie a mierny oddych. Atrakciou tejto sauny je saunová pec, ktorá automatický zvlhčuje priestor prenášaním automatickým oblievaním lávových kameňov. Tento proces zabezpečuje ustálenú vlhkosť priestoru. Neodporúča pri srdcových ochoreniach a akútnych infekčných ochoreniach. Teplota: 70 – 80 °C Vlhkosť vzduchu: 40 – 50% Odporúčaná dĺžka pobytu: 10 – 20 minút. 

Parná sauna

Saunu ocenia alergici. Detičky sa potešia atrakcii - bublajúcemu vodnému bralu. Sauna prečisťuje horné dýchacie cesty. Vlhký vzduch priaznivo pôsobí na pokožku, ktorá sa silne prekrvuje a intenzívne čistí. Parná sauna má pozitívne účinky aj pri oslabení ciev, pri zrazeninách a pri ochoreniach dýchacích ciest. Teplota: 44 – 48 °C. Vlhkosť vzduchu: 100% Odporúčaná dĺžka pobytu: 15 – 20 minút. 

Ochladzovacie sprchy

Po saunovaní je dôležité ochladzovanie a odpočinok. Na ochladenie môžu detičky využiť dve Ferdove ochladovacie sprchy, ktoré pripomínajú letný dážď.

Vital kútik

Detičky nesmú zabúdať ani na doplnenie tekutín po saunovaní, preto sme pre ne pripravili vital kútik s osviežujúcimi nápojmi.

Relaxačná zóna

Odpočinok po saunovaní si deti môžu dopriať na pohodlných ležadlách alebo vakoch v relaxačnej zóne Ferda Mravca s výhľadom do lesa.

Dúšok vody

Napiť sa môžete zo studničky, z ktorej pije aj Ferdo Mravec 

Family Saunas

  1. Parná sauna
  2. Horúca sauna v kombinácii s infra saunou
  3. Vital kútik s občerstvením
  4. Ochladzovacie sprchy
  5. Dúšok vody
  6. Relaxačná zóna
Parná sauna
Horúca sauna v kombinácii s infra saunou
Vital kútik s občerstvením
Ochladzovacie sprchy
Dúšok vody
Relaxačná zóna

Virtuálna prehliadka