3 skvelé letné tipy pre vašu pleť | WELLNESS Hotela PARTIZÁN ****
3 skvelé letné tipy pre vašu pleť

Každé ročné obdobie so sebou prináša iné nástrahy pre našu pleť. Počas leta je to najmä dehydratácia pleti, ktorá je spôsobená nadmerným slnením. Pravidelná starostlivosť a prevencia však vašej pleti určite pomôže. Čo môžete pre seba spraviť už dnes tak, aby vaša pokožka neutrpela?

1. Dokonalé odlíčenie

Nezabudnite, že vaša pleť sa regeneruje počas nočného spánku. Ak sa zabúdate odlíčiť, môžu sa na nej časom vyskytnúť nedokonalosti a suché miesta, s ktorými má niekedy problémy aj ten najlepší make-up. Odlíčte sa aj vtedy, ak ste v daný deň žiadnu dekoratívnu kozmetiku nepoužívali. Na našu pleť pôsobia zvonka zdraviu škodlivé látky, ktoré je potrebné odstrániť. Ak sa odličovanie stane vašou rutinou pred spánkom, pleť vám určite poďakuje.

Náš tip: Odličujte vždy v troch krokoch. Použite prípravok na odlíčenie tváre a očí, tvár umyte a dočistite. Na záver pleť hydratujte nočným krémom. POZOR: odličujeme smerom od kontúr tváre k nosu. Predídeme tak vzniku vrások.

Oplatí sa vyskúšať: REVITALIFT ošetrenie tváre s dokonalým odlíčovacím rituálom a následnou hydratáciou.

2. Dôležitá hydratácia

Počas leta by ste mali používať krémy so SPF faktorom, ktorý vás chráni pred slnečnými lúčmi. Vďaka pravidelnej hydratácii predídete predčasnému starnutiu pokožky, vzniku pigmentových škvŕn, neželaných vrások a vysušenej pokožke, ktorá sa navonok prejavuje ako nezdravý a unavený vzhľad. Zvýšenú hydratáciu počas leta preto nepodceňujte. Pokožka sa vám odvďačí pružnosťou, sviežim a zdravým vzhľadom.

Náš tip: krásnej pokožke dopomôžete pravidelným pitným režimom. Ak je telo dostatočne hydratované z vnútra, zmenu zbadáte aj navonok.

Oplatí sa vyskúšať: HYDRATÁCIA A OCHRANA – kompletné ošetrenie tváre, vďaka ktorému získate dokonale hydratovanú pleť žiariacu krásou

3. Odmena vo forme omladenia

Aspoň raz za sezónu doprajte svojej pleti zvýšenú starostlivosť a odmeňte ju. Pripravili sme pre vás jedinečné luxusné tvárové ošetrenia, ktoré vašu pleť krásne zregenerujú a omladia a vyhladia. Vyskúšajte ošetrenie pleti s 24 karátovým zlatom alebo striebrom, ktoré pomôže aj problematickej pleti a zbaví ju akné a nečistôt. Ošetrenie je vhodné aj pre mladú pleť od 15 rokov.