Wellness recenzia od klientky: ako som omladla za 1 deň | WELLNESS Hotela PARTIZÁN ****
Wellness recenzia od klientky: ako som omladla za 1 deň

V dnešnom blogu by sme sa s vami radi podelili o jeden veľmi pekný ohlas, ktorý nám prišiel od klientky Veroniky z východného Slovenska. Klientka bola u nás ubytovaná v období po letných prázdninách a spolu s manželom si u nás vybrali pobyt „Wellness pobyt podľa vás“.

Posielam pozdrav do Hotela Partizán! Rada by som sa poďakovala za veľmi príjemný pobyt, ale špeciálne za jeho welnes časť. Chcela by som sa o svoju skúsenosť podelit s vami a možno aj ostatnými hosťami.

Počas jedného dňa som vyskúšala tri procedúry z vašej ponuky. Začala som s „perlovou romantikou“. V info brožúre som našla, že trvá 90 minút. Bola som teda zvedavá, čo všetko sa bude diať, nevedela som si úplne predstaviť, že tak dlho budem v podstate nehybne ležať.

Masér začal voňavým peelingom, ktorý mi naniesol na cele telo. Potom nasledovala masáž tela aj tváre. Ďalej hrejivý zábal tela a na tvár som dostala výživnú masku. Opýtala som sa aj na prísady,  ktoré boli počas masáže použité. Masér mi vysvetlil, že je v nich výťažok z perál, ktory prináša silu, odstraňuje zlé emócie a pôsobí na pokožku omladzujúco. Počas celej masaze hrala v miestnosti relaxačná hudba. Priznám sa, že som sa tak uvoľnila, až som skoro zaspala : - )). Táto procedúra bola vlastne spojením relaxu, masáže a hydratačnej kúry. Čas mi pritom ušiel tak rýchlo, že som neverila, že hodina a pol je preč. Určite odporúčam najmä ženám, ktoré majú suchú pokožku, ta moja bola po masazi krasne jemna!

Ďalšou procedúrou, ktorú som dostala ako darček od manžela bol „kolagén“. Mám 36 rokov, takže uz obcas bojujem s vraskami, najma okolo oci. Preto som sa špeciálne tešila, čo mi táto procedúra prinesie. Trvalo to asi 10 minút, kúra bola vykonávaná prístrojom. Mala som strach, či to nebude bolestive no naopak, na pokožke som cítila príjemné teplo. Ak má ale niekto problémy s uzavretými priestormi, môže sa báť. Ležíte v podobnom prístroji ako je solárium a svieti na vás ružové svetlo. Najprv mi to vadilo, po pár minútach som si zvykla. Kolagén vraj treba navštevovať opakovane, ja som videla veľmi pekné výsledky už po prvom. Pocitovo sa mi plet krásne vypla a rozžiarila, sama som neverila, že za pár minút príde takáto pozitívna zmena.

Poslednú „ozdravujúcu“ kúru som absolvovala spolu s manželom. Vo veľmi príjemných SPA miestnostiach nás čakala naozaj uvoľňujúca atmosféra – príjemná hudba, svetlo sviecok a vôňa. V každej vani bol pripravený liečivý kúpeľ. Ja som si vybrala levanduľový, manžel zas kúpeľ z dubovej kôry. Sama si doma rada kúpeľ  doprajem, preto bola táto procedúra naozaj super zakončením celého dňa. Po kúpeli som sa cítila veľmi príjemne a ľahko, navyše moja pokožka ešte dlhý čas voňala po levanduli.

 

Ešte raz z celého srdca ďakujem wellnes tímu v hoteli. Okrem masáží ma potešil veľmi vľúdny prístup personálu, ktorý prispel k tomu, aby som si užila tento deň ešte lepšie, ako som si predstavovala. Chcela by som odporučiť tieto alebo podobné procedúry každej žene či matke, ktorá občas zabudne na seba a svoje pohodlie. Ja som cítila, že som za jeden deň omladla aspoň o 5 rokov, nielen fyzicky ale najmä psychicky. Do Partizánu sa určite veľmi rada vrátim!

Ostávam s pozdravom,

Veronika