Kaviárové ošetrenie alebo ako zaručene omladnúť | WELLNESS Hotela PARTIZÁN ****
Kaviárové ošetrenie alebo ako zaručene omladnúť

Pre každú ženu je moment, keď na tvári objaví prvé

vrásky a známky starnutia malou pohromou. Nezúfajte, máme riešenie.

 

Massada získava a vkladá luxus kaviáru na dosah pre všetky typy pleti, aby boli omladené, hladké a žiarivé. Proteín, bohatý na vitamíny rozpustné v tukoch fosfolipidy, mastné kyseliny, antioxidačné vitamíny, spomaľujú starnutie a vznik vrások. Znižujú hĺbku vrások, ktoré sú už stanovené, a to tak, že vracia pleti jas, hladkosť a život. Je to luxusné ošetrenie s okamžitým účinkom, ktoré pleti dáva perfektný tón a textúru. 

CIEĽ OŠETRENIA

Ošetrenie špeciálne navrhnuté na obnovenie hladkosti, výživu, hydratáciu a životnosť zrelej a náročnej pokožky.

INDIKÁCIA

Toto ošetrenie je určené pre suchú pleť, ktorá potrebuje vyživiť a hlavne pre zrelú pleť, ktorá obsahuje množstvo vrások. Ošetrenie je určené pre starších so zrelou pokožkou, bez pružnosti a hladkosti, s vráskami a výrazovými linkami. Perfektné ošetrenie pre ľudí, ktorí vzhľadom pre svoj vek, úbytok hmotnosti alebo iné osobitné okolnosti vyžadujú extra podporu bielkovín a výživy pre ich pokožku, na spomalenie zhoršovania stavu, na ozdravenie a spružnenie pokožky.

ÚČINKY

  • urýchlenie procesu bunkovej obnovy, stratená v priebehu rokov,
  • kaviár, ktorého bunková štruktúra je podobná ako u mladej pleti môže tento proces urýchliť a uľahčiť tak vstrebávanie a asimiláciu,
  • obnovenie pružnosti a eliminácia pocitu tesnosti a hrubosti pleti,
  • redukcia vrások a hĺbky výrazových liniek - pleť vyzerá hladšie,
  • kaviár obsahuje základné živiny a proteíny pre pokožku a vypĺňanie vrások. V dôsledku toho je tvár harmonicky hladšia a dokonca koža vyzerá tenšie.

HLAVNÉ AKTÍVNE ZLOŽKY

Kaviár, Centella asiatica, Praslička, Jojobový olej
 

Účinky rastliny Pupočník Ázijský (Centella Asiatica)

 

Centella asiatica, alternatívne známa ako Gotu Kola alebo Indické pennywort, u nás nazývaná Pupočník ázijský. Je to plazivá bylinná jednoročná rastlina s tenkými stonkami a plochými listami v tvare polmesiaca. Má drobné, červeno.ružové kvety, ktoré rastú v malých guľovitých zhlukoch v blízkosti pôdy.

Centella asiatica rastie divoko v priekopách a močaristých oblastiach Indonézie, Indie, Malajzie, Srí Lanka, severnej Austrálie, Iránu a Papuy-Novej Guiney. Centella asiatica obsahuje vitamíny A, B, C a D, spolu s radom minerálnych látok, vrátane zinku, draslíka, vápnika, horčíka, mangánu, sodíka, oxidu kremičitého a selénu. Tiež obsahuje chemické látky ako triterpenoidov, ktoré stimulujú produkciu kolagénu v tele, ďalej flavonoidy a aminokyseliny.

Liečivé vlastnosti Centella asiatica sú známe už po stáročia. Jeho listy a stonky sa používajú v tradičnej čínskej, africkej a ajurvédskej medicíne. V čínskej medicíne, je Centella asiatica niekedy označovaná ako "fontána mladosti" vďaka jej liečivým vlastnostiam a pozitívnym účinkom na zdravie.

Centella asiatica má antivírusové, antibakteriálne a protizápalové vlastnosti. Tradične sa používa ako liečba ochorenia kože, ako je psoriáza, dermatitída a drobné popáleniny. Centella asiatica je schopná hojiť rany a popáleniny, pretože dokáže zvýšiť prívod krvi do postihnutej oblasti, zvýšiť hladinu antioxidantov v rane, a podporovať produkciu fibroblastov, buniek, ktoré syntetizujú kolagén. Vzhľadom k svojej schopnosti stimulovať produkciu kolagénu, Centella asiatica môže zlepšiť vzhľad starnúcej kože tvarovaním jemných liniek a vrások.

Centella asiatica má pozitívne účinky na koži napadnutej celulitídou, čo spôsobuje hromadné jamky vzhľadom podobné pomarančovej kôre. Celulitída sa zvyčajne objaví na stehnách, zadku a pažiach. Zvýšením prietoku krvi dodáva silné antioxidanty, znižuje zápal a pôsobí ako diuretikum. Centella asiatica vyhladzuje a detoxikuje oblasti postihnuté celulitídou.

Doplnky alebo čaje z Centella asiatica sa môžu užívať orálne na zmiernenie príznakov stresu, úzkosti a hypertenzie.

Na Ďalekom východe, sa Centella asiatica často pije v popoludňajších hodinách ako životabudič alebo tonic ktorý zosilňuje duševné schopnosti a jasnosť myslenia.

Centella asiatica sa používa ako prísada do malajzijskej, indonézskej, thajskej a srílanskej kuchyne. Môže sa jesť za surova ako súčasť zeleného šalátu. Na Srí Lanke je niekedy Centella asiatica zahrnutá v určitej forme kaše známa ako Kola Kenda, ktorá sa varí s varenou červenou ryžou a kokosovým mliekom.

 

yes PRVÝCH 50 Z VÁS MÁ TERAZ JEDINEČNÚ ŠANCU ZÍSKAŤ 15% ZĽAVU NA TVÁROVÉ OŠETRENIE yes

OBJEDNAJTE ON-LINE EŠTE DNES