Jedinečný Wellness pobyt pre mužov | WELLNESS Hotela PARTIZÁN ****
Wellness pobyt pre mužov

Rozmýšľate, ako potešiť svoju polovičku darčekom, ktorý je hodnotný a zároveň bude preňho zážitkom? Doprajte svojmu priateľovi či manželovi wellness pobyt, špeciálne pripravený pre mužov. Na čo všetko sa môže v Hoteli Partizán**** tešiť?

Rovnako ako ženy, aj muži radi relaxujú a nechávajú sa rozmaznávať prvotriednou starostlivosťou. Práve preto sme do ponuky zaradili wellness pobyt špeciálne pre pánov, do ktorého sme zahrnuli masáže a procedúry, priamo ušité pre ich potreby.

Relaxačný telový zábal špeciálne pre mužskú pokožku

Vedeli ste, že mužská pokožka je o 20 % hrubšia ako tá ženská? Vďaka tomu je odolnejšia voči vonkajším vplyvom, zadržuje viac vody a takisto je omnoho elastickejšia. Napriek tomu, okolo 35ky pánska pokožka o tieto vlastnosti prichádza, začína ochabovať a tým aj vyžadovať si zvýšenú starostlivosť. Špeciálny telový zábal s hydromasážou podľa vlastného výberu, ktorý si páni vychutnajú počas svojho wellness pobytu, je výborným spôsobom ako pokožku prekrviť, prebudiť bunkovú činnosť a prinavrátiť stratenú sviežosť.

Športová masáž pre lepšiu regeneráciu

Športová masáž sa od klasickej líši najmä intenzitou tlaku a rýchlosťou hmatov, ktoré pri nej masér používa. Je vhodná ako pred športovým výkonom, tak aj po ňom. Ocenia ju aj rekreační športovci, pretože je výbornou prevenciou pred zranením. Vďaka športovej masáži je rýchlo odstránená svalová aj celková únava a páni vďaka nej pocítia príval stratenej energie.

Jedinečný wellness balíček

Riešenie máme aj pre všetkých pánov, ktorí sú zaneprázdnení a na viacdňový pobyt v hoteli im neostáva dostatok času. Vďaka skvelému wellness balíčku - Pánska jazda, môžu absolvovať švédsku masáž, reflexnú masáž, detoxikačný peeling a telový zábal počas jedného niekoľkých hodín.

Darujte svojmu drahému pobyt, ktorý ho zaručene poteší. V Hoteli Partizán**** sa postaráme o jeho maximálny komfort a vám sa vráti spokojný, zregenerovaný a oddýchnutý muž, ktorého pozornosť bude patriť len vám.

Náš tip: Wellness pobyt špeciálne pre mužov alebo wellness balíček Pánska jazda.